piątek, 30 października 2015

Europejskie Odznaki Jakości.

Gdy kończymy projekt eTwinning staramy się o Krajowe Odznaki Jakości. Dokonujemy ewaluacji i szczegółowo projekt opisujemy. Jeśli wszystkie kryteria są spełnione, odznaka jest przyznawana. Potem czekamy na mail takiej treści:

Drogi/a Jolanta Okuniewska,

Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Ready, steady... EXPLORE!!!". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. 

W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu:  www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku. 

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team "Gratulacje należą się UCZNIOM, którzy dzielnie wykonywali zadania projektowe świetnie się przy tym bawiąc i ucząc.


1 komentarz: