czwartek, 19 marca 2015

Talenty.

Talentów mamy sporo. Prezentowały je chętne dzieci. Natalka gra w kosza, więc wyjaśniła dzieciom na czym polega dwutakt i dzień wcześniej w sali gimnastycznej zaprezentowała swoje umiejętności. Michasia pokazała rysunki kotów, których narysowanie zajmuje jej chwilkę. Błażej opowiedział o ukladaniu puzzli 3D, bo to też talent i wyobraźnia przestrzenna. Igor pochwalił się talentem do jazdy rowerem na długich dystansach i w trudnych warunkach terenu, Lenka zaprezentowała samodzielnie wykonane kukiełki, Ania pochwaliła się umiejętnością dodawania liczb w zakresie wykraczającym poza tysiąc, Grześ jednym tchem wymieniał stolice krajów afrykańskich. Julianna brawurowo zatańczyła balet, a potem porwała dzieci do wspólnego tańca. To dopiero talent! Iga ma talent do nurkowania, fikołki pod wodą utrwalone na filmie wywołały okrzyk zdumienia u wielu dzieci. Rekin wielorybi z kolei zachwycił, a nie wystraszył. Oktawia udawała kota, jak zamknęliśmy oczy to kot był niemal za nami.
Piotr ma talent do hodowania kryształów. Obiecał pokazać kryształ, który hoduje w domu. Alicja zaśpiewała piosenkę i tak mnie zamurowało, że nie zdążyłam zrobić zdjęcia.
Iga pokazala swoje rysunki bogate w szczegóły i kolorowe jak tęcza. Olek wyczyniał cuda z piłką, Nadia też ma talent sportowy - podczas biegów przegania całą rodzinę. A Tosia ma talent do rozjaśniania  dnia swoim uśmiechem. To wiem od dawna.
Mam bardzo utalentowanych uczniów, za czas jakiś powrócimy do tematu, bo nie wszyscy pokazali swoje talenty, a mają ich więcej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz