czwartek, 30 października 2014

Halloween.

Dziś mieliśmy przedłużone zajęcia języka angielskiego. Prawie cały dzień. Najpierw uczyliśmy się piosenki, która jest w zakładce Dla uczniów. Okazało się, że bardzo przypadła nam do gustu, bo śpiewaliśmy i śpiewaliśmy.

 Potem mieliśmy videokonferencję z uczniami partnerskiej szkoły w Hiszpanii z miejscowości Portugalette. Mała grupka uczniów z tamtej strony ekranu i duża gromada z naszej. Ale daliśmy radę. Zaśpiewaliśmy piosenkę halloweenową, dostaliśmy brawa. Potem kilka osób przedstawiło się do kamerki...wszyscy nie mogli, bo trwałoby to za długo.
 Następnie był quiz. Dzieci pokazywały nam ilustracje z gazet i musieliśmy odgadywać - adult, baby, child, teenager. My też przygotowaliśmy zagadki dla naszych kolegów i koleżanek. Ze zdjęć powstał plakat.

Czas minął bardzo szybko i mogliśmy poczęstować się smakołykami przygotowanymi z okazji Halloween. Wyjątkowo były chipsy - duszki, pajęczynki i nietoperze oraz czekoladowe kulki. Dzień pełen wrażeń, ale najlepsza okazja, by potrenować język angielski.

 Trudno było prowadzić zajęcia, wideokonferencję i robić zdjęcia...Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
Create a free slideshow designBrak komentarzy:

Prześlij komentarz